2050

Ik vraag TS Industrie contact met mij op te nemen.
















Nieuwe code




TS INDUSTRIE CONTACTS
TS Industrie GmbH
Weserstrasse 2
47506 Neukirchen-Vluyn
Deutchland
Tel. : + 49 (0)2845 9292 0
Fax : + 49 (0)2845 9292 28
kontakt@ts-industrie.eu

Back Office
Tanja WILKE
Tel.: +49 2845 / 9292-16
E-Mail: twilke@ts-industrie.eu

Spare Parts
Ingo Schumacher
Tel.: +49 2845 / 9292-20
E-Mail: ischumacher@ts-industrie.eu

After Sales Service
Michaël Hoffmann
Tel.: +49 2845 / 9292-25
E-Mail: mhoffmann@ts-industrie.eu

TS Industrie DISTRIBUTORS
Agrex-Eco SP. Z.o.o.
Poland
Jacek Zawadzki
ul. Pulawska 469
02844 Warszawa
+48 22 6440305
+48 22 6490851
jzawadzki@agrex-eco.pl

ForAgri s.r.o.
Czech Republic
Tomas Dedic
Bellusova 1859
15500 Praha 5 - Stodulky
+420 602 615911
+420 222 959171
tomas.dedic@foragri.cz

SIA "Dzelksne" "Egloni"
Latvia
Raivo Poots
Zemgale Gludas pag.
3040 Jelgava nov.
+371 26383193
raivo.poots@e-apollo.lv

Ergopolis 3A
Greece
Proektasi Meandrou
Zisis Ziogas
Postfach 3615
56224 Evosmos/Thessaloniki
+30 2310 688137
+30 2310 688146
info@ergopolis.eu

Extech
Poland
Waldemar Pirog
Sosnowiecka 91
31-345 Krakow
+48 126382055
+48 126366465
mateusz.pirog@extech.com.pl

SRL Gigacom AG
Moldova
Igor Gorashov
str. Garii, 1
4626 Cupcini
+373 6910441
igorashov@gmail.com

GT Groupe Ltd
Georgia
Levan Alpaidze
48 B, Cholokashvili Street
0113 Tbilisi
+995 32 2740740
+995 32 2749297
l.alpaidze@gtgroup.ge

Hilaire van der Haeghe NV
Belgium
Herr Sel
Boomsesteenweg 174
2610 Wilrijk
+32 3 8210856
+32 3 8210883
jl.sel@vanderhaeghe.be

ILAGA Suministros
Spain
Mr. Gustavo Johansson
C/ ALI Bei 27
08010 Barcelona
+34 93 2327411
+34 93 2324031
gustavo@ilaga.es

Lestech
Slovakia
Vlastimil Siska
Tovarnicka 2047
95501 Topoöcany
+421 918787558
ingrid.siskova@gmail.com

Lomiell Consultancy and Services
Cyprus
Loizos M Ellinas
1 Efrosynis Tarsi
6015 Larnaca
+357 99688416
lomiell@cytanet.com.cy

Maquigarden LDA
Portugal
Joao Antonio Gaivato
Rua das Corriolas RN°3
CARTXO PT 2070 651
Vila Cha de Ourique
+351 916 638714
+351 243 326606
jrgaivoto@gmail.com

v.d. Pols en ZN B.V.
Holland
Marc Reuter Stationsweg 36
3214 ZG Zuidland
+31 181 458845
+31 181 452114
marc.reuter@pols.nl

PSD Groundscare
UK
Regent House
Chris Gibson
Whitewalls Industrial Estate Colne
BB8 8LJ Lancashire
+44 8450 773773
+44 8450 773446
chris@ggmgroundscare.co.uk

Societe PSI
Tunisia - Algerie
Zone Urbaine Nord
Mokhtar Zannad
Imm. Cleoatre A5.1
1082 Tunis
+216 71 947 244
+216 71 947 255
mokhtar.zannad@technopap.com

TS Denmark
Denmark
Asbjorn Aareson
Sondervang 12
4040 Jyllinge
+45 40818003
post@tsflishugger.dk

Zofield Kft.
Hungary
Mr. Zoltan
21 Bimbo
2040 Budaors
+36 23 422402
+36 23 998769
jeno.zoltan@zofield.hu



TS Industrie


Alle rechten voorbehouden – wettelijke voorwaarden – site map – bank –Contact TS Industrie GmbH – Weserstrasse 2
Tél. : + 49 (0)2845 9292 0 - Fax : + 49 (0)2845 9292 28 - kontakt@ts-industrie.eu